Meie jätkusuutlikkuse sammud | OiOi e-pood

Meie jätkusuutlikkuse sammud

 

OiOi on ette võtnud sammud, millega püüame vähendada oma keskkonna jalajälge. Meie eesmärk on üha rohkem leida viise, kuidas oma ettevõtluse käigus minimaalselt koormata loodust, hinnata inimesi kellega töötame ning pakkuda Sulle kvaliteetseid ehteid, mida korduvalt kanda.

 

   Keskkonnasõbralikud pakendid ja alused

OiOi ehted pakitakse karpidesse, mis on valmistatud papist. Papp on üks keskkonnasõbralikemaid pakendeid, kuna seda saab taastöödelda või korduvalt kasutada. Meie ehete karbid on disainitud selliselt, et nendes on ilus kinkida või ise hoiustada oma ehteid. Alates 2022 kevadest on kõik ehted Kraft paberist alustel. Kraft paber on orgaaniline materjal, mida on võimalik taastöödelda.

 

    Sorteerime ja taaskasutame

Kõik meie töö käigus tekkiv prügi sorteeritakse vastavalt. Oleme juba alates 2021 aastast kehtestanud oma partneritele nõuded vähendada pakendeid, millega kaup meieni jõuab ning kõik tekkinud pakendid lähevad meie poolt alati taaskasutusse. Samuti on taaskasutatavad kõik OiOi ehete stendid, mis on üle Eesti meie edasimüüjate poodides.

 

   Hoolime oma planeedist

OiOi on juba alates 2014 aastast usaldanud oma ehete tootmise vaid ühele tehasele ja partnerile, keda tundmaõppides saame olla kindlad, et järgitakse jätkusuutlikuse põhimõtteid. Ilma vahendajaid kasutamata, vähendame transpordi jalajälge ja saame pakkuda tootele õiglast hinda. Oleme veendunud, et meie ehete loomisel ei diskrimineerita kellegi inimõigusi ning makstakse õiglast tasu.

 

     Hindame ja hoiame oma töötajaid

Meile on oluline, et töötajad saaksid väärilist palka, oleksid terved ning tööruumid sobilikud. Oma töötajaid hoides, neisse panustades ja neid väärtustades saab luua midagi väga jätkusuutlikku – terve ja toimiva meeskonna.

 

Jälgi meid Instagramis