Ostutingimused

 

1. Tingimuste kehtivus

1.1. Käesolevad tingimused kehtivad ostu-müügilepingute (edaspidi Leping) suhtes, mis sõlmitakse veebis aadressil oioi.ee asuvast veebipoest kaupa telliva kliendi (edaspidi Klient) ning OÜ Collier (edaspidi Müüja või OiOi) vahel.

1.2. Käesolevad tingimused on koostatud kooskõlas Eesti Vabariigis kehtivate õigusnormidega ning OiOi-l on õigus tingimusi ühepoolselt muuta. Muudetud tingimused kehtivad üksnes tellimuste suhtes, mis on esitatud pärast tingimuste muutmist.

1.3. OiOi veebipoest tellimust vormistades ning makset sooritades kinnitab Klient, et ta on tutvunud käesolevate tingimustega ja on nendega nõus.

2. Lepingu sõlmimine ja jõustumine

2.1. Kliendi tellimus loetakse pakkumuseks võlaõigusseaduse tähenduses. OiOi ei pea eraldi oma nõustumisest tellimusega Kliendile teatama. OiOi loetakse tellimusega nõustunuks, kui ta asub konkreetset tellimust Kliendile täitma.

2.2. OiOi sõlmib Lepingu vaid isikuga, kelle teo- ja otsustusvõime ei ole piiratud.

3. Kauba tellimine

3.1. Tellimuse vormistamiseks peab Klient täitma OiOi veebipoes tellimusvormi.

3.2. Klient on kohustatud tellimuse vormistamisel esitama ainult tõeseid andmeid. Juhul, kui Klient on tellimuse täitmisel esitanud ebakorrektseid andmeid, ei vastuta OiOi sellest tekkinud tagajärgede eest.

3.3. Kliendil on võimalus soovitud kaupa lisada ostukorvi, kuid enne tellimuse vormistamist on sama kaup kättesaadav ka teistele Klientidele.

3.4. Tellimuse vormistamist alustades asetab Klient toote(d) ostukorvi ja valib endale sobiva kauba kohaletoimetamise viisi. Järgmisena sisestab Klient enda kontaktandmed ning valib makseviisi.

3.5. Kui Klient on veendunud, et kõik esitatud andmed, tooted ja kogused on õiged, vajutab ta nupule „Esita tellimus“.

4. Kinkekaardi ostmine ja kasutamine

4.1. Kinkekaarti on Kliendil võimalik kasutada OiOi veebipoes ostu sooritamisel.

4.2. Elektroonilise kinkekaardi ostmisel valib Klient ostukorvis saatmisviisi “Elektrooniline kinkekaart” ning kinkekaart saadetakse sisestatud emaili aadressile 1 tööpäeva jooksul. Füüsilise kinkekaardi ostmise korral valib Klient sobiva saatmisviisi.

4.3. Nii elektroonilise kui füüsilise kinkekaardi kasutamisel sisestab Klient kinkekaardil oleva koodi ostu vormistamisel kupongi koodi lahtrisse ja vajutab “Rakenda”. Selliselt rakendub kinkekaart ostukorvile miinussummana.

4.4. Kui ostu summa ületab kinkekaardi väärtust, siis ületatud summa eest tasub Klient täiendavalt juurde.

4.5. Kui ostu summa on väiksem kinkekaardi väärtusest, ülejäänud summat OiOi veebipoe poolt ei tagastata.

4.6. Kinkekaart ei ole tagastatav ning seda pole võimalik rahaks ümber vahetada.

4.7. Kaotatud, rikutud või kasutatud kinkekaarti ei asendata.

4.8. Kinkekaart kehtib 6 kuud alates kinkekaardi ostmise kuupäevast, mis on märgitud kinkekaardile.

5. Kauba hinnad ja postikulu

5.1. Veebipoes OiOi müüdavate kaupade hinnad on toodud eurodes. OiOi-l on õigus ühepoolselt muuta hindu. Kui Klient edastas tellimuse enne hinna muutmist, siis kehtib tema jaoks hind, mis on märgitud tema arvele.

5.2. Kauba hinnale lisandub kauba kohaletoimetamise tasu, mis sõltub Kliendi poolt valitud kohaletoimetamise viisist.

6. Tasumine

6.1. Tellimuse eest tasumine toimub kas SEB Pank, Swedbank pangalinki kasutades, pangaülekandega OiOi pangakontole või PayPal makselingiga.

6.2. Valides tellimuse eest tasumiseks pangaülekande, saadab OiOi pärast tellimuse esitamist Kliendi e-mailile arve, milles on äratoodud OiOi pangakontode numbrid ning rekvisiidid. Kui Klient on valinud tellimuse eest tasumiseks pangaülekande, on Kliendil võimalus valida endale sobiv pangakonto, millele ta soovib arve eest tasuda. Kui Klient ei ole arve eest vähemalt 3 päeva jooksul alates arve kättesaamisest tasunud, tühistab OiOi selle tellimuse.

7. Kauba kohaletoimetamine

7.1. Pakkide postitamine toimub tööpäevadel. Kõik nädalavahetusel või riigipühadel esitatud tellimused postitatakse järgmisel tööpäeval. Kaup jõuab Kliendini vastavalt Kliendi poolt valitud kohaletoimetamise viisile:

7.1.1 Kui Klient on valinud kohaletoimetamise viisiks Smartposti pakiautomaadi ja tema poolt tehtud ülekanne tellimuse eest on laekunud OiOi pangakontole tööpäeval enne kella 12:00, saab Klient pakiautomaadist kauba kätte järgmisel päeval. Saartele jõuavad pakid ülejärgmisel päeval. Kui ülekanne tellimuse eest on laekunud peale kella 12:00, postitatakse tellimus järgmisel tööpäeval. Paki saabumisest pakiautomaati informeeritakse Klienti e-maili ja SMS-i teel, millega edastatakse Kliendile ka uksekood. Selle uksekoodi alusel saab Klient oma paki pakiautomaadist kätte.

7.1.2. Kui Klient on valinud kohaletoimetamise viisiks Omniva pakiautomaadi ja tema poolt tehtud ülekanne tellimuse eest on laekunud OiOi pangakontole tööpäeval enne kella 12:00, saab Klient kauba kätte järgmisel tööpäeval. Kui ülekanne tellimuse eest on laekunud peale kella 12:00, postitatakse tellimus järgmisel tööpäeval. Paki saabumisest pakiautomaati informeeritakse Klienti SMS-i teel, millega edastatakse Kliendile ka uksekood. Selle uksekoodi alusel saab Klient oma paki pakiautomaadist kätte.

7.1.3. Kui Klient on valinud kohaletoimetamise viisiks Omniva paki, jõuab tellitud kaup Kliendi elukohajärgsesse postkontorisse Eestis hiljemalt 2-3 tööpäeva jooksul. Kliendile jäetakse postkasti pakiteade, mille alusel väljastatakse hiljem pakk postkontorist.

7.1.4. Kui Klient on valinud kohaletoimetamise viisiks DPD kulleri, jõuab tellitud kaup Kliendini järgmisel tööpäeval (v.a väikesaared, mil tellimus toimetatakse Kliendini ülejärgmisel tööpäeval), juhul kui ülekanne tellimuse eest on laekunud OiOi pangakontole tööpäeval enne kella 12:00. Juhul, kui ülekanne tellimuse eest on laekunud peale kella 12:00, postitatakse tellimus järgmisel tööpäeval ja kaup jõuab Kliendini ülejärgmisel tööpäeval (v.a väikesaared, mil tellimus toimetatakse Kliendini tellimuse esitamisest kolme tööpäeva jooksul). Kui saadetist ei õnnestu mingil põhjusel kätte toimetada, jätab kuller Kliendi postkasti võimalusel pakiteatise koos edasiste instruktsioonidega.

7.1.5. Kui Klient on valinud kohaletoimetamise viisiks tulen ise järgi, saab Klient paki kätte OiOi esindusest Tartus, Riia 142 (Novapolise ärimaja, I korrus) E – R 9.00 – 17.30.

7.1.6. Kui Klient on valinud kohaletoimetamise viisiks Omniva paki välismaale, jõuab tellitud kaup Kliendi elukohajärgsesse postkontorisse kuni 6 tööpäeva jooksul. Kliendile jäetakse postkasti pakiteade, mille alusel väljastatakse hiljem pakk postkontorist.

7.1.7. Kui Klient on valinud kohaletoimetamise viisiks Omniva pakiautomaadi Lätis või Leedus ja tema poolt tehtud ülekanne tellimuse eest on laekunud OiOi pangakontole tööpäeval enne kella 12:00, saab Klient kauba kätte hiljemalt ülejärgmisel tööpäeval. Kui ülekanne tellimuse eest on laekunud peale kella 12:00, postitatakse tellimus järgmisel tööpäeval. Paki saabumisest pakiautomaati informeeritakse Klienti SMS-i teel, millega edastatakse Kliendile ka uksekood. Selle uksekoodi alusel saab Klient oma paki pakiautomaadist kätte.

7.1.8 Kui Klient on valinud kohaletoimetamise viisiks Smartposti pakiautomaadi Soome ja tema poolt tehtud ülekanne tellimuse eest on laekunud OiOi pangakontole tööpäeval enne kella 12:00, saab Klient pakiautomaadist kauba kätte 1-5 tööpäeva jooksul (olenevalt asukohast). Kui ülekanne tellimuse eest on laekunud peale kella 12:00, postitatakse tellimus järgmisel tööpäeval. Paki saabumisest pakiautomaati informeeritakse Klienti e-maili ja SMS-i teel, millega edastatakse Kliendile ka uksekood. Selle uksekoodi alusel saab Klient oma paki pakiautomaadist kätte.

7.1.9. Kui Klient on valinud kohaletoimetamise viisiks elektroonne kinkekaart, edastatakse kinkekaart Kliendile e-posti teel 1 tööpäeva jooksul.

7.2. OiOi ei vastuta paki kohaletoimetamisel tekkinud viivituse eest, kui viivitus on tekkinud postiteenust pakkuva firma süül või vääramatu jõu tõttu.

7.3. Kui klient on kohaletoimetamise viisiks valinud DPD kulleri või Omniva paki, tuleb pakki vastuvõttes alati veenduda, et nii pakend kui paki sisu on terve. Juhul, kui pakis olevatel toodetel esineb defekt, tuleb see fikseerida kohapeal pakki vastuvõttes (DPD kulleri juuresolekul või Omniva postkontoris pakki vastuvõttes). Pärast seda tuleb viivitamatult võtta ühendust OiOi-ga, kes suhtleb edasi DPD või Omnivaga.

7.4. Juhul, kui Klient ei ole fikseerinud kauba vigastusi vastavalt punktis 7.3 kirjeldatule, ei vastuta OiOi tekkinud kahju eest.

8. Lepingust taganemine ja Kliendi õigus kaup tagastada

8.1. OiOi-l on õigus tühistada Kliendi tellimus, kui Klient ei ole tellimuse esitamisel talle saadetud arvet tasunud OiOi pangakontole vähemalt 3 kalendripäeva jooksul alates arve väljastamisest.

8.2. OiOi-l on õigus Lepingust taganeda, kui tellitud kaupa ei ole võimalik Kliendile tarnida (eelkõige kauba lõppemise tõttu). Klienti informeeritakse sellest esimesel võimalusel telefoni või e-maili teel. Kliendi tasutud summad tagastatakse viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul Kliendi poolt osundatud pangakontole.

8.3. Kliendil on õigus kaup tagastada 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest alates. Selleks tuleb Kliendil allalaadida tagastusleht ning saata see e-maili aadressile tellimused@oioi.ee. Klient on kohustatud tagastama kauba originaalpakendis koos kõikide markeeringutega OiOi-le 14 päeva jooksul alates tagastuslehe esitamisest aadressile Riia 142, Tartu 50411. Tagastatav kaup peab olema kasutamata. Kliendile tagastatakse tellimuse eest tasutud summa Kliendi poolt osutatud pangakontole hiljemalt 14 päeva jooksul alates taganemisteate kättesaamisest juhul kui OiOi on tagastatud kauba kättesaanud. Kauba tagastamine toimub Kliendi kulul ja OiOi ei hüvita kauba tagastamise kulu (välja arvatud juhul, kui tagastatud kaup ei vasta tellitule). Juhul kui Klient soovib kauba tagastada kasutades Smartposti pakiautomaati, tuleb pakk postitada Tartu Lõunakeskuse Smartposti pakiautomaati ning kasutada tagastamisel telefoninumbrit 58327353.

8.4. Klient on kohustatud tellitud paki avama ettevaatlikult ja seda mitte kahjustama. Juhul, kui klient on pakki avades kahjustanud ise toodet, ei ole Kliendil õigus toodet OiOi-le tagastada.

9. Vastutus ja vääramatu jõud

9.1. OiOi vastutab Kliendi ees, kui Kliendile on kahju tekkinud OiOi poolt käesolevate tingimuste rikkumise tõttu.

9.2. Klient vastutab OiOi ees, kui OiOi-le on kahju tekkinud Kliendi poolt käesolevate tingimuste rikkumise tõttu.

9.3. Kumbki osapool ei vastuta teise osapoole ees ning tema käitumist ei loeta käesolevate tingimuste rikkumiseks oma mistahes kohustuse teostamisega viivitamise või selle mitteosutamise tõttu, kui nimetatud viivituse või mitteosutamise põhjus ei olnud nimetatud osapoole poolt kontrollitav (vääramatu jõud).

10. Isikuandmete kogumine ja kasutamine

10.1. OiOi-l on õigus koguda ja töödelda Kliendi poolt OiOi-le avaldatud isikuandmeid ning avaldada neid vajadusel tellimuse täitmiseks, andmete töötlemiseks või oma majandustegevuse analüüsimiseks. OiOi-l on õigus kasutada Kliendi elu-või asukoha aadressi või e-maili aadressi ka oma majandustegevuses reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks Kliendile.

10.2. Kliendi isikuandmed, mis on vajalikud kauba transportimiseks Kliendile, edastatakse vastavat teenust osutavaile ettevõtteile.

10.3. Kliendil on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ja kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik Lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või Lepingu täitmiseks. Kliendil on õigus kontrollida teda ennast puudutavaid isikuandmeid, samuti neid muuta või kõrvaldada andmed registrist.

10.4. Kliendi isikuandmeid töötleb Collier OÜ, registrikood 11921757, asukoht Riia 142, Tartu 50411.

11. Muud tingimused

11.1. Käesolevates tingimustes reguleerimata küsimustes juhinduvad Klient ja OiOi Eesti Vabariigis kehtivast seadusandlusest ning pooltevahelisi suhteid reguleerivatest teistest aktidest.

11.2. Käesolevate tingimuste täitmisest tulenevaid eriarvamusi ja vaidlusi lahendavad pooled eelkõige läbirääkimiste teel. Kui Lepingust tulenevaid vaidlusi ei õnnestu lahendada poolte läbirääkimistega, on nii Kliendil kui OiOi-l õigus pöörduda oma õiguste kaitseks kohtusse.

Jälgi meid Instagramis
Detailides peitub võlu 🍁 Meestele mõeldud OiOi ehted on just neile, kes hindavad kvaliteeti, kelles on stiili ja kes soovivad eristuda! ☝🏻 Seega, kui soovid oma südamehärrale erilist kingitust 👉🏻 tutvu meie toodetega e-poes! Link BIO-s! #oioijewelry #jewelry Mida pakub OiOi sügis? 🍂🍁 Meie valikusse lisandusid uued säravad kaelaehted, millega enda sügist veelgi kaunimaks muuta! Peagi lisandub valikusse veel palju uusi ehteid, mida kaunistavad kaunid ja sügavad mustad tsirkoonid 🖤 Tule avastama, lingi leiad BIO-st! #oioijewelry #jewelry Sinu elu kõige tähtsam JAH 💍 Kui mees on otsustanud naise kätt paluda, on ta valmis kõigeks! Kihlumine on põnev seiklus, millest jääb teile mälestus kogu eluks! Loo sellest hetkest eriline lugu, mida koos kogete ja tulevikus oma lastele jagate! Vali sobiv kihlasõrmus siit, link BIO-s! Loodetavasti ei kao romantika meie südametest eal 🤍 #oioijewelry #jewelry Meie veebilehel olevast Outletist leiad suurepärase valiku ehteid nii igapäevaseks kandmiseks kui ka pidulikeks sündmusteks! 💎💫 Kanna OiOi säravaid kõrvarõngaid ja lase õnnel end leida 🕊 Link BIOS! 🤩 #oioijewelry #jewelry ✨ G I V E A W A Y ✨ Kuidas võita? 🤩 Tag'i vähemalt kolm sõbrannat, kes tahaksid OiOi säravate ehetega sügisele vastu minna 😉 Mis auhinnaks on? 🤩 Võitja selgub kolmapäeval, kes saab endale vinge OiOi meenetega kingikoti! #oioijewelry #jewelry Täna on rahvusvaheline ilupäev, mida me tähistame koos teiega! 💓 Rahvusvahelise ilupäeva puhul kehtib OiOi 10 kõige menukamale ehtele -30% soodustus! Naudi ilu enda ümber ja eneses, kiirga seda endast välja ja oska vastu võtta ✨ Lingi leiad BIO-st! 👆🏻 #oioijewelry #jewelry Tahad tunda end põhjamaiselt kaunina? 🧚🏻‍♀️ Lihtsuses peitub võlu! OiOi minimalistlike ja stiilipuhtaid kõrvarõngaid on lihtne sobitada erinevate stiilide ning teiste ehetega! Ülistiilsed ja tagasihoidliku disainiga hõbeehted OiOi veebilehel, link BIOS 💍💎 Kargele sügisele vastu veel kaunimana! 🍂 #oioijewelry #jewelry SUUR SOODUS - ainult täna kõik lasteehted -30%! Millest on tehtud väikesed tüdrukud? Eks ikka unelmatest 🎀👑 Pane enda pisikene printsess veel rohkem särama ja täida tema salajane unistus! Üllatada teda sügise või lasteaia alguse puhul vahvate looma-, tähe,- või südamekujuliste kõrvarõngastega! 💕 Lasteehete lingi leiad BIO-st! #oioijewelry #jewelry Ilu algab hetkest, mil Sa otsustad olla Sina ise! 👸(Coco Chanel) Pole midagi ilusamat kui naine, kes on tema ise oma haavatuses ja aususes! Lisa OiOi ehetega elule vürtsi ja too esile tulesäde, mis Sinus peidus on! Lingi leiad BIO-st! ☝ #oioijewelry #jewelry Suvi kestab veel, viimane nädalavahetus on ees! 😎 Chilli täiel rinnal ja saada see hullupööra mõnus suvi hea tundega ära! Haara endasse veel suve hõngu, loovust ja päikest täis õhtuid! 🌇 #oioijewelry #jewelry Üles-alla, juuksed valla lenneldes läbi suve! ☀️ Praegu on iga päev väärt tähistamist! Linnulaul, liblikad, paljajalu käimine, soe päike paitamas nahka ja tuul sasimas juukseid - märka ilu enda ümber ja tunne rõõmu lihtsusest! 🥰 Seejuures ära unusta ka enda ilu tagaplaanile 😉 OiOi kodulehelt leiad uusi tooteid, mis aitavad Sinu ilu luua ✨ #oioijewelry #jewelry Homme on pidupäev! 💙 Sel päeval saame tähistada meie taasiseseisvust! Aastad muutuvad, aga kodumaa ja värvid jäävad samaks! Ehi ennast homse päeva puhul lipuvärvi ehetega ja kanna neid uhkusega! 🖤 Elagu me armas Eesti! 🤍 #oioijewelry #jewelry Kuidas Sina enda jaoks inspiratsiooni kogud? 🙌 Kas leiad seda Eesti loodusest, inimestest või annavad Sulle häid mõtteid hoopis olukorrad elust enesest? 🤗 Meie loodame, et suudame oma kandjat ka OiOi ehetega inspireerida 🕊 Seega kui otsid uut motivatsiooni, tsekka meie tooteid, lingi leiad BIO-st! ☝ #oioijewelry #jewelry Tüdrukud, nii suured kui väiksed armastavad ehteid ja nipsasjakesi! 🎀 Ei ole olemas ühtegi pisikest printsessi, keda ilusad käevõrud ja kõrvarõngad ükskõikseks jätaksid! 😍 Vali meie kodulehelt enda kullakesele armas paar kõrvarõngaid ja tee talle südantsoojendav kingitus! 🎁 Link Bios! #oioijewelry #jewelry 💥 AUHINNAMÄNG 💥 Kas Sa teadsid, et meil on e-poes uus kollektsioon kohal? Loosis osalemiseks täägi kommentaarides sõbranna, kes sellest kindlasti kuulma peab! 🎉 Kõigi osalejate vahel loosime välja just selle kauni kaelaehte! ❤️ Õnnelik võitja selgub juba neljapäeval meie Instagrami kontol 🤞 #oioijewelry #jewelry #fingerscrossed Sama oluline kui hoolitseda oma keha ja meele eest on tähtis iseennast hellitada naiselike ja kaunite ehetega 😉 Surfa elumere lainetel, naudi viimast suvekuud ja väljenda enda tundeid ja emotsioone kvaliteetsete OiOi ehete abil! 🤩 Link on BIO-s! ☝ #oioijewelry #jewelry Meretuul on kuumal päeval mõnus ja jahutav 🌊⚓ Sõpradega randa minnes tahad kindlasti ennast hästi tunda! Sellele aitab kaasa tütarlapselik jalakett, milles põimuvad omavahel liblikad ja pärlid! 🦋 Lingi leiad BIO-st! #oioijewelry #jewelry Ja ongi teine suvekuu läbi saamas 🌸 Millest Sa sel suvel veel unistad? Helista sõbrannale, vaadake pildialbumeid, naerge südamest, tantsige hommikuni ja võtke suvest viimast! ✨🥰 #oioijewelry #jewelry SOE SUVE SOOVITUS ☀️ Kutsu oma parimad sõbrannad sel nädalal välja ning nautige seda võrratud suveilma, mis meil niigi lühike! Kui soovid ennast kaunistada säravate ehtega, siis need leida meie OiOi e-poest! 😍 #oioijewelry #jewelry Me oleme tänulikud, et OiOi ehteid kannavad nii kaunid naised nagu @liinalass! 💝 Kvaliteetsed, stiilsed ja võluvad ehted on need, mis toovad naises välja sära ja ilu, mis ei jää kellelegi märkamatuks! 🙌 #oioijewelry #jewelry #earrings Armastus on õhus 💕 Kõige kallimat inimest kanname me endaga kogu aeg kaasas - oma mõtetes, tunnetes ja südames! 🥰 Kui vägev on see hetk, kui kõlab elu tähtsaim JAH 💍 Ära lükka enam seda olulist sündmust edasi, vaid hakka planeerima ❤️ Meie saame oma kihlasõrmuste valikuga aidata, link BIOS! 👆 #oioijewelry #jewelry Ära unusta ehtida ka oma pisikesi silmaterasid! Väikestele printsessidele printsessiväärilised aksessuaarid 👸💎 Lingi leiad BiOst! #oioijewelry #jewelry Tõsta käsi 🖐, kes tahab osaleda LAO TÜHJENDUSMÜÜGI auhinnamängus 🎁 🎀 Jälgi meid @oioi_jewelry; 🎀 Täägi kommentaarides kaks sõbrannat, kes on alati Sinu kõrval! Võitja selgub juba neljapäeval, kes saab endale vinge OiOi meenetega kingikoti! Hinnad all kuni -70%! Link BIO-s! #oioijewelry #jewelry #auhinnamäng #giveaway Suvi ja ehete kandmine on lahutamatud ☀️ Nii hea meel on vaadata, kui palju inimesi naudib imelise suveilmaga ehete kandmist, seda sära kiirgab kõikjale! 🌟✨ Hea sünnipäevakingi idee on OiOi kinkekaart, mille väärtuse saad ise valida! 😍 #oioijewelry #jewelry Kas Sinu jaoks on oluline, et ehted midagi sümboliseerivad? 🙏 Ringi sümboolikaga sõrmus on hea igapäevaseks kaaslaseks ning samas on see ka igaviku ja kõiksuse sümbol. ☀️ @liinalass juba teab, kuidas seda kaunilt kanda! ❤️ #oioijewelry #jewelry