Ostutingimused

1. Tingimuste kehtivus

1.1. Käesolevad tingimused kehtivad ostu-müügilepingute (edaspidi Leping) suhtes, mis sõlmitakse veebis aadressil oioi.ee asuvast veebipoest kaupa telliva kliendi (edaspidi Klient) ning OÜ Collier (edaspidi Müüja või OiOi) vahel.

1.2. Käesolevad tingimused on koostatud kooskõlas Eesti Vabariigis kehtivate õigusnormidega ning OiOi-l on õigus tingimusi ühepoolselt muuta. Muudetud tingimused kehtivad üksnes tellimuste suhtes, mis on esitatud pärast tingimuste muutmist.

1.3. OiOi veebipoest tellimust vormistades ning makset sooritades kinnitab Klient, et ta on tutvunud käesolevate tingimustega ja on nendega nõus.

2. Lepingu sõlmimine ja jõustumine

2.1. Kliendi tellimus loetakse pakkumuseks võlaõigusseaduse tähenduses. OiOi ei pea eraldi oma nõustumisest tellimusega Kliendile teatama. OiOi loetakse tellimusega nõustunuks, kui ta asub konkreetset tellimust Kliendile täitma.

2.2. OiOi sõlmib Lepingu vaid isikuga, kelle teo- ja otsustusvõime ei ole piiratud.

3. Kauba tellimine

3.1. Tellimuse vormistamiseks peab Klient täitma OiOi veebipoes tellimusvormi.

3.2. Klient on kohustatud tellimuse vormistamisel esitama ainult tõeseid andmeid. Juhul, kui Klient on tellimuse täitmisel esitanud ebakorrektseid andmeid, ei vastuta OiOi sellest tekkinud tagajärgede eest.

3.3. Kliendil on võimalus soovitud kaupa lisada ostukorvi, kuid enne tellimuse vormistamist on sama kaup kättesaadav ka teistele Klientidele.

3.4. Tellimuse vormistamist alustades asetab Klient toote(d) ostukorvi ja valib endale sobiva kauba kohaletoimetamise viisi. Järgmisena sisestab Klient enda kontaktandmed ning valib makseviisi.

3.5. Kui Klient on veendunud, et kõik esitatud andmed, tooted ja kogused on õiged, vajutab ta nupule „Esita tellimus“.

4. Kinkekaardi ostmine ja kasutamine

4.1. Kinkekaarti on Kliendil võimalik kasutada OiOi veebipoes ostu sooritamisel.

4.2. Elektroonilise kinkekaardi ostmisel valib Klient ostukorvis saatmisviisi “Elektrooniline kinkekaart” ning kinkekaart saadetakse sisestatud emaili aadressile 1 tööpäeva jooksul. Füüsilise kinkekaardi ostmise korral valib Klient sobiva saatmisviisi.

4.3. Nii elektroonilise kui füüsilise kinkekaardi kasutamisel sisestab Klient kinkekaardil oleva koodi ostu vormistamisel kupongi koodi lahtrisse ja vajutab “Rakenda”. Selliselt rakendub kinkekaart ostukorvile miinussummana.

4.4. Kui ostu summa ületab kinkekaardi väärtust, siis ületatud summa eest tasub Klient täiendavalt juurde.

4.5. Kui ostu summa on väiksem kinkekaardi väärtusest, ülejäänud summat OiOi veebipoe poolt ei tagastata.

4.6. Kinkekaart ei ole tagastatav ning seda pole võimalik rahaks ümber vahetada.

4.7. Kaotatud, rikutud või kasutatud kinkekaarti ei asendata.

4.8. Kinkekaart kehtib 6 kuud alates kinkekaardi ostmise kuupäevast, mis on märgitud kinkekaardile.

5. Kauba hinnad ja postikulu

5.1. Veebipoes OiOi müüdavate kaupade hinnad on toodud eurodes. OiOi-l on õigus ühepoolselt muuta hindu. Kui Klient edastas tellimuse enne hinna muutmist, siis kehtib tema jaoks hind, mis on märgitud tema arvele.

5.2. Kauba hinnale lisandub kauba kohaletoimetamise tasu, mis sõltub Kliendi poolt valitud kohaletoimetamise viisist.

6. Tasumine

6.1. Tellimuse eest tasumine toimub kas SEB Pank, Swedbank pangalinki kasutades, pangaülekandega OiOi pangakontole või PayPal makselingiga.

6.2. Valides tellimuse eest tasumiseks pangaülekande, saadab OiOi pärast tellimuse esitamist Kliendi e-mailile arve, milles on äratoodud OiOi pangakontode numbrid ning rekvisiidid. Kui Klient on valinud tellimuse eest tasumiseks pangaülekande, on Kliendil võimalus valida endale sobiv pangakonto, millele ta soovib arve eest tasuda. Kui Klient ei ole arve eest vähemalt 3 päeva jooksul alates arve kättesaamisest tasunud, tühistab OiOi selle tellimuse.

7. Kauba kohaletoimetamine

7.1. Pakkide postitamine toimub tööpäevadel. Kõik nädalavahetusel või riigipühadel esitatud tellimused postitatakse järgmisel tööpäeval. Kaup jõuab Kliendini vastavalt Kliendi poolt valitud kohaletoimetamise viisile:

7.1.1 Kui Klient on valinud kohaletoimetamise viisiks Smartposti pakiautomaadi ja tema poolt tehtud ülekanne tellimuse eest on laekunud OiOi pangakontole tööpäeval enne kella 12:00, saab Klient pakiautomaadist kauba kätte järgmisel päeval. Saartele jõuavad pakid ülejärgmisel päeval. Kui ülekanne tellimuse eest on laekunud peale kella 12:00, postitatakse tellimus järgmisel tööpäeval. Paki saabumisest pakiautomaati informeeritakse Klienti e-maili ja SMS-i teel, millega edastatakse Kliendile ka uksekood. Selle uksekoodi alusel saab Klient oma paki pakiautomaadist kätte.

7.1.2. Kui Klient on valinud kohaletoimetamise viisiks Omniva pakiautomaadi ja tema poolt tehtud ülekanne tellimuse eest on laekunud OiOi pangakontole tööpäeval enne kella 12:00, saab Klient kauba kätte järgmisel tööpäeval. Kui ülekanne tellimuse eest on laekunud peale kella 12:00, postitatakse tellimus järgmisel tööpäeval. Paki saabumisest pakiautomaati informeeritakse Klienti SMS-i teel, millega edastatakse Kliendile ka uksekood. Selle uksekoodi alusel saab Klient oma paki pakiautomaadist kätte.

7.1.3. Kui Klient on valinud kohaletoimetamise viisiks Omniva paki, jõuab tellitud kaup Kliendi elukohajärgsesse postkontorisse Eestis hiljemalt 2-3 tööpäeva jooksul. Kliendile jäetakse postkasti pakiteade, mille alusel väljastatakse hiljem pakk postkontorist.

7.1.4. Kui Klient on valinud kohaletoimetamise viisiks DPD kulleri, jõuab tellitud kaup Kliendini järgmisel tööpäeval (v.a väikesaared, mil tellimus toimetatakse Kliendini ülejärgmisel tööpäeval), juhul kui ülekanne tellimuse eest on laekunud OiOi pangakontole tööpäeval enne kella 12:00. Juhul, kui ülekanne tellimuse eest on laekunud peale kella 12:00, postitatakse tellimus järgmisel tööpäeval ja kaup jõuab Kliendini ülejärgmisel tööpäeval (v.a väikesaared, mil tellimus toimetatakse Kliendini tellimuse esitamisest kolme tööpäeva jooksul). Kui saadetist ei õnnestu mingil põhjusel kätte toimetada, jätab kuller Kliendi postkasti võimalusel pakiteatise koos edasiste instruktsioonidega.

7.1.5. Kui Klient on valinud kohaletoimetamise viisiks tulen ise järgi, saab Klient paki kätte OiOi esindusest Tartus, Riia 142 (Novapolise ärimaja, I korrus) E – R 9.00 – 17.30.

7.1.6. Kui Klient on valinud kohaletoimetamise viisiks Omniva paki välismaale, jõuab tellitud kaup Kliendi elukohajärgsesse postkontorisse kuni 6 tööpäeva jooksul. Kliendile jäetakse postkasti pakiteade, mille alusel väljastatakse hiljem pakk postkontorist.

7.1.7. Kui Klient on valinud kohaletoimetamise viisiks Omniva pakiautomaadi Lätis või Leedus ja tema poolt tehtud ülekanne tellimuse eest on laekunud OiOi pangakontole tööpäeval enne kella 12:00, saab Klient kauba kätte hiljemalt ülejärgmisel tööpäeval. Kui ülekanne tellimuse eest on laekunud peale kella 12:00, postitatakse tellimus järgmisel tööpäeval. Paki saabumisest pakiautomaati informeeritakse Klienti SMS-i teel, millega edastatakse Kliendile ka uksekood. Selle uksekoodi alusel saab Klient oma paki pakiautomaadist kätte.

7.1.8 Kui Klient on valinud kohaletoimetamise viisiks Smartposti pakiautomaadi Soome ja tema poolt tehtud ülekanne tellimuse eest on laekunud OiOi pangakontole tööpäeval enne kella 12:00, saab Klient pakiautomaadist kauba kätte 1-5 tööpäeva jooksul (olenevalt asukohast). Kui ülekanne tellimuse eest on laekunud peale kella 12:00, postitatakse tellimus järgmisel tööpäeval. Paki saabumisest pakiautomaati informeeritakse Klienti e-maili ja SMS-i teel, millega edastatakse Kliendile ka uksekood. Selle uksekoodi alusel saab Klient oma paki pakiautomaadist kätte.

7.1.9. Kui Klient on valinud kohaletoimetamise viisiks elektroonne kinkekaart, edastatakse kinkekaart Kliendile e-posti teel 1 tööpäeva jooksul.

7.2. OiOi ei vastuta paki kohaletoimetamisel tekkinud viivituse eest, kui viivitus on tekkinud postiteenust pakkuva firma süül või vääramatu jõu tõttu.

7.3. Kui klient on kohaletoimetamise viisiks valinud DPD kulleri või Omniva paki, tuleb pakki vastuvõttes alati veenduda, et nii pakend kui paki sisu on terve. Juhul, kui pakis olevatel toodetel esineb defekt, tuleb see fikseerida kohapeal pakki vastuvõttes (DPD kulleri juuresolekul või Omniva postkontoris pakki vastuvõttes). Pärast seda tuleb viivitamatult võtta ühendust OiOi-ga, kes suhtleb edasi DPD või Omnivaga.

7.4. Juhul, kui Klient ei ole fikseerinud kauba vigastusi vastavalt punktis 7.3 kirjeldatule, ei vastuta OiOi tekkinud kahju eest.

8. Lepingust taganemine ja Kliendi õigus kaup tagastada

8.1. OiOi-l on õigus tühistada Kliendi tellimus, kui Klient ei ole tellimuse esitamisel talle saadetud arvet tasunud OiOi pangakontole vähemalt 3 kalendripäeva jooksul alates arve väljastamisest.

8.2. OiOi-l on õigus Lepingust taganeda, kui tellitud kaupa ei ole võimalik Kliendile tarnida (eelkõige kauba lõppemise tõttu). Klienti informeeritakse sellest esimesel võimalusel telefoni või e-maili teel. Kliendi tasutud summad tagastatakse viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul Kliendi poolt osundatud pangakontole.

8.3. Kliendil on õigus kaup tagastada 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest alates. Selleks tuleb Kliendil allalaadida tagastusleht ning saata see e-maili aadressile tellimused@oioi.ee. Klient on kohustatud tagastama kauba originaalpakendis koos kõikide markeeringutega OiOi-le 14 päeva jooksul alates tagastuslehe esitamisest aadressile Riia 142, Tartu 50411. Tagastatav kaup peab olema kasutamata. Kliendile tagastatakse tellimuse eest tasutud summa Kliendi poolt osutatud pangakontole hiljemalt 14 päeva jooksul alates taganemisteate kättesaamisest juhul kui OiOi on tagastatud kauba kättesaanud. Kauba tagastamine toimub Kliendi kulul ja OiOi ei hüvita kauba tagastamise kulu (välja arvatud juhul, kui tagastatud kaup ei vasta tellitule). Juhul kui Klient soovib kauba tagastada kasutades Smartposti pakiautomaati, tuleb pakk postitada Tartu Lõunakeskuse Smartposti pakiautomaati ning kasutada tagastamisel telefoninumbrit 58327353.

8.4. Klient on kohustatud tellitud paki avama ettevaatlikult ja seda mitte kahjustama. Juhul, kui klient on pakki avades kahjustanud ise toodet, ei ole Kliendil õigus toodet OiOi-le tagastada.

9. Vastutus ja vääramatu jõud

9.1. OiOi vastutab Kliendi ees, kui Kliendile on kahju tekkinud OiOi poolt käesolevate tingimuste rikkumise tõttu.

9.2. Klient vastutab OiOi ees, kui OiOi-le on kahju tekkinud Kliendi poolt käesolevate tingimuste rikkumise tõttu.

9.3. Kumbki osapool ei vastuta teise osapoole ees ning tema käitumist ei loeta käesolevate tingimuste rikkumiseks oma mistahes kohustuse teostamisega viivitamise või selle mitteosutamise tõttu, kui nimetatud viivituse või mitteosutamise põhjus ei olnud nimetatud osapoole poolt kontrollitav (vääramatu jõud).

10. Isikuandmete kogumine ja kasutamine

10.1. OiOi-l on õigus koguda ja töödelda Kliendi poolt OiOi-le avaldatud isikuandmeid ning avaldada neid vajadusel tellimuse täitmiseks, andmete töötlemiseks või oma majandustegevuse analüüsimiseks. OiOi-l on õigus kasutada Kliendi elu-või asukoha aadressi või e-maili aadressi ka oma majandustegevuses reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks Kliendile.

10.2. Kliendi isikuandmed, mis on vajalikud kauba transportimiseks Kliendile, edastatakse vastavat teenust osutavaile ettevõtteile.

10.3. Kliendil on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ja kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik Lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või Lepingu täitmiseks. Kliendil on õigus kontrollida teda ennast puudutavaid isikuandmeid, samuti neid muuta või kõrvaldada andmed registrist.

10.4. Kliendi isikuandmeid töötleb Collier OÜ, registrikood 11921757, asukoht Riia 142, Tartu 50411.

11. Muud tingimused

11.1. Käesolevates tingimustes reguleerimata küsimustes juhinduvad Klient ja OiOi Eesti Vabariigis kehtivast seadusandlusest ning pooltevahelisi suhteid reguleerivatest teistest aktidest.

11.2. Käesolevate tingimuste täitmisest tulenevaid eriarvamusi ja vaidlusi lahendavad pooled eelkõige läbirääkimiste teel. Kui Lepingust tulenevaid vaidlusi ei õnnestu lahendada poolte läbirääkimistega, on nii Kliendil kui OiOi-l õigus pöörduda oma õiguste kaitseks kohtusse.

Jälgi meid Instagramis
Kingitust valida on sama raske kui heinakuhjast nõela leida! Kas pole? 😊 Viimane aeg on koolilõpukingid tellida enda pereliikmele või armsamale! Valiku ehetest leiad meie e-poest! Link BIOS! Lisaks terve juunikuu tasuta tarne! Kaunid ehted jäävad alatiseks lõpupäeva meenutama! 😉 Õnnitleme koolilõpetajaid, tuult tiibadesse! 🕊 #oioijewelry #jewelry Kas oled valmis vastu võtma olulise sammu ning tegema kallimale ettepaneku? 😇 Suvi on vaieldamatult suurepärane aeg kihlumiseks 😉 Pole midagi meeldejäävamat, kui sõita kallimaga koos reisile ning teha abieluettepanek eksootilisel saarel või meie väikesel kodumaal ringi sõites! 🥰 Õiget sõrmust valida ei ole kindlasti lihtne, loodame, et oleme oma valikuga Sulle abiks! Link BIOS! Suvi muutub igavesti unustamatuks! 😉 #oioijewelry #jewelry #silverring Üks ehe räägib rohkem kui tuhat sõna ❤️ Stiilsed merevaigust kaunistusega kõrvarõngad on armas kingitus värskele lõpetajale! OiOi ehetega särad olenemata aastaajast! ✨ Unistuste täitumist, kallid koolilõpetajad! #oioijewelry #jewelry #earrings @liinalass Juunis saadame kõik tellimused kohale tasuta! ✨🎀 Sinu ülesandeks on OiOi kodulehelt valida endale sobiv toode ja meie hoolitseme selle eest, et see kiirelt Sinuni jõuaks! 🥰 Üllata sõbrannat sünnipäeva-, koolilõpukingitusega või premeeri ennast uute suviste ehted, meie paneme paki tasuta teele! Lingi leiad BIO-st! 👆 #oioijewelry #jewelry ✨💎AUHINNALOOS 💎✨ Las särada päike alati laste silmades! ☀️ Auhinnaloosis osalemiseks: 🎀 Pane ❤️ sellele postitusele; 🎀 Kirjuta kommentaaridesse, kes Sinu lähedastest see aasta lõpetab kooli või lasteaia; Juba sellel neljapäeval loosime välja ühe särava ehte meie lastekollektsioonist ning võitja avalikustame juba 10.06! Lisaks hetkel on OiOi e-poes kõik lasteehted -25% soodsamalt ning tasuta tarne terve juunikuu! #oioijewelry #jewelry #auhinnamäng #giveaway Iga samm, mille Sa teed, toob Sind unistuste täitumisele lähemale 🙏🥰 @liinalass kannab merevaigust kaunistusega kõrvarõngaid, mis sobivad Sulle, armas koolilõpetaja, kui ka kellelegi kingituseks uue eluetapi puhul! Lisaks headele soovidele pakuvad naiselikud kõrvarõngad romantilist suvist kooslust kui ka ilusat mälestust, mis jääb alatiseks! Link BIOS! 👆 #oioijewelry #jewelry #earrings AUHINNAMÄNG! Ees on imeline lõpuaktuste aeg! Pea koolilõpetajat meeles kingitusega, mis loob talle ilusa mälestuse! Loosimises osalemiseks: 🌸 Jälgi @oioi_jewelry Instagrami kontot 🌸 Tagi kommentaaridesse sõbranna, kes sel aastal lõpetab kooli 😊 Juba sellel neljapäeval loosime kõigi osalejate vahel välja kauni kaelaehte OiOi e-poest! Valiku hindamatu väärtusega kingitusi leiad OiOi e-poest, lisaks terve juunikuu tasuta tarne! Link BIOS! 🎁👆 #oioijewelry #jewelry #auhinnamäng #giveaway Iga eduka naise taga on teised naised, kes valvavad nende seljatagust! 🙏🥰 Vahel elu kallab meid kohustuste ja rutiiniga üle! Aga just sel hetkel tasub meeles pidada, et naise iidses DNA-s on peidus kogu looduse stiihia- elujõud, kirg, mängulisus, emotsioonid - need kõik on Sinu pärisosa! Lase need endast valla! 💃🌪 #oioijewelry #jewelry Sära on kindlasti üks naiste lemmik värve 😍✨Kätte on jõudnud kõige mõnusam ja valgem aeg aastas, leia endas üles maagia! 🌙 Üllata enda tüdruksõpra õigete ehetega ja usu meid, ta vallutab nendega maailma 💎 Vaata lähemalt, lingi leiad BIO-st! 👆 #oioijewelry #jewelry Anette inspireerib ka teisi naisi sõrmuseid kandma ✨🌙 Me loodame, et tunned ennast täna sama ilusana! Iga ehe, mida kannad, jutustab enda lugu! Milline on Sinu lugu? 😇 #oioijewelry #jewelry #silverring 🌸 AUHINNALOOS 🌸 Kas Sul on mingid lemmik OiOi ehted, mida soovid kindlasti ka teistega jagada? Lae üles pilt koos oma ehtega või ehtest ja tag-i kindlasti ära ka @oioi_jewelry! Parima pildi omanik saab endale kingikoti OiOi meenetega! 👏😍 Võitja selgub kolmapäeval! Olge loomingulised ja näidake oma ilusaid pilte! ✨ #oioijewelry #jewelry #auhinnamäng #giveaway Liina kannab kaelaehet, mis on suurepärane kingitus igale koolilõpetajale! Vali just selline ehe, mis kindlasti motiveerib kingisaajat enim! Link BIO-s! @liliank_photography #oioijewelry #jewelry #necklace Kas märkasid, et meie valikusse on tagasi tulnud kaunid jalaketid, mida olete juba pikalt oodanud? Maitsekad, lihtsad ja elegantsed 🌸 Oleme väga rõõmsad ja uhked nende kaunite toodete üle ja loodame, et Sulle ka meeldivad! Lingi leiad BIO-st! 🙏 Elu annab Sulle täpselt seda, mida ise küsida julged 😉 #oioijewelry #jewelry Ema on see, kes meid alati aitab, on toeks igal hetkel ning soovib alati oma lastele vaid parimat! ❤️ Aitäh kõigile emadele! Soovime teile kaunist ja meeleolukat päeva ning palju lilli ja positiivseid emotsioone! 💐 #emadepäev #mothersday #oioijewelry #jewelry Anette kannab klassikalist ja ajatut hõbesõrmust, mille tähelepanu keskpunktiks on kaunis merevaik 🧚‍♀️ Pole midagi ilusamat kui naine, kes julgeb olla täiesti tema ise, kogu oma haavatuses ja aususes! Tervitused teile kõigile, kes te sellised olete 💖 Link BIOS! #oioijewelry #jewelry #silverring 🤍 EMADEPÄEVA LOOSIMÄNG 🤍 Auhinnamängus osalemiseks jaga meiega kommentaarides enda kalli ema kolm kõige paremat omadust 😇 Juba kolmapäeval avalikustame ühe õnneliku võitja, kes saab endale OiOi kingikoti erinevate meenetega! Kas Sa teadsid, et Sul on erakordne võimalus saata kingitus otse emale meie kaudu? Selleks lihtsalt klikka toote juures “Saadan kingitusena” ja soovi korral lisa ilus sõnum emale, mille meie kirjutame kaardile. 🤩 Kõigile suur tänu kaasa mängimast! #oioijewelry #jewelry #auhinnamäng #giveaway Naised on ettearvamatud ja vägevad! 🌸🙏 Praegusel ajal on oluline, et just meie, naised, hoiaksime kokku ja toetaksime ka teisi enda ümber! Koondame oma väe ja loome oma suhtumise ja tegudega hoolivust ja üksteise austamist ka ühiskonnas! 🙌 #oioijewelry #jewelry ⭐ SÜNNIPÄEVA AUHINNAMÄNG ⭐ Kui oled meie IG konto jälgija ning täägid oma parima sõbranna kommentaarides, siis võid juba kolmapäeval võita ühe vinge OiOi meenetega kinkekoti! 🎉 Palju õnne meile kõigile! 😍 #oioijewelry #jewelry #tartu #auhinnamäng #giveaway Kõik, kes Sa tahad olla, Sa juba oled, Sa pead õppima seda ainult märkama! 🥰 Tegutsetud 11 AASTA jooksul on olnud meie jaoks alati oluline, et iga klient saaks tunda end meie ehteid kandes särava ja kauni isiksusena! 💖 Sellest lähtuvalt püüame ka järgmised 11 AASTAT oma ehtevalikuga tuua Sinu ellu värvi, elegantsust, stiili ja sära! 💎 Julgust kanda neid ehteid, mis Sinu jaoks on kõige kaunimad ja valida riidekapist need riided, milles ennast kõige mugavamini tunned! Sinu heaolu on number üks ❕🤍 #oioijewelry #jewelry #birthday 🤩 SÜNNIPÄEVA AUHINNAMÄNG 🤩 Meie sünnipäevakuu teine auhinnamäng on algamas! Ehted ei pea kaunistama ainult naist, need võivad muuta enesekindlamaks ka iga mehe! Kirjuta kommentaaridesse, milliseid ehteid armastab Sinu mees kanda ja võida endale OiOi meenetega kinkekott! 🥳 Ja miks mitte üllatada mõne ehtega meie sünnipäevakuul ka enda meesperet! 🔥 🎉 Võitja avalikustame KOLMAPÄEVAL siin samas kommentaarina! #oioijewelry #jewelry #tartu #auhinnamäng #giveaway Ursulal toob naeratuse näole elegantne, minimalistlik ja niklivaba kaelaehe! Sooviksid sellist kaelakeed ka endale? 🎀🌸 Lihtsuses peitub võlu! Tule vaata meie e-poodi 👉 Link BIOs! ✨ #oioijewelry #jewelry #necklace 🎉 SÜNNIPÄEVA AUHINNAMÄNG 🎉 Osale meie auhinnamängus ja võida endale OiOi särav meenetega kinkekott! Selleks tagi siin kommentaarides sõbranna, kel on samuti aprillis sünnipäev 🤩 Võitja avalikustame juba kolmapäeval siin samas kommentaarina! ❤️ Link BIOs #oioijewelry #jewelry #tartu #auhinnamäng #giveaway Kujuta ette seda naist, kes Sa tahaksid olla! 🥰 Mõtle, millised võiksid olla Sinu harjumused ja hakka neid tasapisi looma, ehitades uusi rutiine iga päev! Sa ei saa selleks naiseks ainult maagiat kasutades, vaid Sa jõuad temani luues! 🙌 #oioijewelry #jewelry Üllata kevade puhul oma kalllimat! 🎁 Kaunid ehted toovad igas naises esile tõelise sära! Ursulale sobivad kõrvarõngad nagu valatult! ⭐️ #oioijewelry #jewelry #earrings SÜNNIPÄEVAKUU on käes! Kas Sa teadis, et OiOi tähistab sel kuul enda 11-aastaseks saamist? 🥳 🎉 Selle puhul saavad kõik meie kliendid iga 11 € ostuga kingituseks kaasa OiOi logoga huulekreemi! 💋 Palju õnne ning häid Lihavõtteid 🐰🐣 #oioijewelry #jewelry #birthdaymonth #birthday