Toote info | OiOi e-pood

Toote info

Meie poolt müüdavad ehted on kvaliteetsed ja vastupidavad. Ehted on valmistatud kvaliteetsetest metallisulamitest (seejuures on neis kasutatud hõbedat, vaske ja muid metallide sulameid) ja kaetud 18K kullaga, mis hoiab ära nende tuhmumise ja annab ehetele kauni sära. Ehete kaunistamisel on kasutatud Swarovski kristalle, tsirkoone, helmeid, värvilist klaasi jms. Kõik OiOi ehted on niklivabad ega tekita allergiaid.

Soovitusi ehete hoidmiseks

1. Väldi ehete kokkupuudet veega. Kui pesed käsi, lähed ujuma, käid duši all vms, võta kindlasti ehted ära ning kuivata nahk korralikult enne ehete tagasipanekut.
2. Hoia ehteid kosmeetika eest. Väldi ehete kokkupuudet lõhnaõli, kreemi, meigieemaldusvahendite jms, kuna need võivad muuta kivide ja kristallide värvust.
3. Ära jäta ehteid niiskesse keskkonda. Duši alla minnes võta kindlasti ehted enne, kui lähed vannituppa. Vannitoas tekkiv niiske õhk tekitab ehete oksüdeerumise.
4. Hoia ehteid eraldi karpides. Juhul, kui see pole võimalik, jälgi kindlasti, et hoiad väärismetallist ehted ning mitte väärismetallist ehted üksteisest lahus.
5. Ehete puhastamiseks kasuta pehmet lappi. Kivide, kristallide, pärlite, helmeste vms puhastamisel võid lappi kergelt niisutada veega.

 

Jälgi meid Instagramis